Pokoje

pokój 4-osobowy [pokój nr 10]

Cena od 50 PLN

liczba osób: 4, powierzchnia: 28m2

Przestronny,nowy pokój z możliwością zakwaterowania do 4 osób,łazienka z prysznicem,całkowicie wyposażony aneks kuchenny, duże podwójne łóżko,kanapa 2-osobowa rozkładana,TV,WI-FI,dwa balkony z widokiem na Szrenicę.

więcej


pokój 4-osobowy z antresolą [pokój nr 11,12,14]

Cena od 50 PLN

liczba osób: 4, powierzchnia: 22m2

Przestronny,nowy pokój z możliwością zakwaterowania do 4 osób,łazienka z prysznicem,antresola z dwoma miejscami do spania[ obniżony sufit-skosy ],całkowicie wyposażony aneks kuchenny,podwójne łóżko,TV ,WI-FI,balkon z widokiem na Szrenicę

więcej


Apartament Złoty[ zakwaterowanie do 4 osób]

Cena od 80 PLN

liczba osób: 4, powierzchnia: 38m2

Przestronny ,dwupokojowy apartament z korytarzem,łazienka z prysznicem,całkowicie wyposażony aneks kuchenny,TV-sat,WI-FI,balkon.

więcej


Apartament brązowy [zakwaterowanie do 4 osób]

Cena od 80 PLN

liczba osób: 4, powierzchnia: 44m2

Nowy,przestronny,wygodny,dwupokojowy apartament z korytarzem,łazienka z prysznicem,całkowicie wyposażony aneks kuchenny,TV-sat,WI-FI,balkon.

więcej


pokój 2-os. [pokoje nr 1,7]

Cena od 35 PLN

liczba osób: 2, powierzchnia: 15m2

Przytulne pokoje 2-osobowe w ciepłych barwach,łazienka z prysznicem,łóżka pojedyncze z możliwością połączenia,czajnik bezprzewodowy,TV-sat,WI-FI.

więcej


pokój 4-osobowy z antresolą -możliwość zakwaterowania do 6 osób [pokój nr 15]

Cena od 50 PLN

liczba osób: 6, powierzchnia: 28m2

Przestronny,duży, nowy pokój z możliwością zakwaterowania do 6 osób,łazienka z prysznicem,antresola z dwoma miejscami do spania [ obniżony sufit-skosy],podwójne łóżko,rozkładana 2-osobowa kanapa, całkowicie wyposażony aneks kuchenny,TV-sat,WI-FI,balkon z widokiem na Szrenicę.

więcej


Apartament srebrny [zakwaterowanie do 5 osób]

Cena od 80 PLN

liczba osób: 5, powierzchnia: 40m2

Nowy,przestronny,wygodny,dwupokojowy apartament,łazienka z prysznicem,całkowicie wyposażony aneks kuchenny,TV-sat,WI-FI,balkon .Niewątpliwym atutem tego apartamentu jest salonik z panoramicznym oknem z widokiem na panoramę Karkonoszy.

więcej


pokój 2-os.z możliwością dostawki [ pokoje nr 1,2,3,4,5,6,7]

Cena od 45 PLN

liczba osób: 3, powierzchnia: 15m2

Pokoje nr 1,2,3,4,5,6,7 - przytulne pokoje w ciepłych barwach ,łazienka z prysznicem,podwójne łóżko,kanapka jednoosobowa,czajnik bezprzewodowy,kubki,talerze,TV-sat,WI-FI,balkon

więcej